Jump to content

Bank Rezerw Federalnych

Zlokalizowany w południowej części wyspy, na przedmieściach miasta Le Porte bank jest miejscem w którym władze wyspy przechowują ogromne ilości złota. Jest to jedno z najlepiej chronionych miejsc na całym jej terenie. Otoczony z każdej strony podwójnym murem skarbiec, na którego teren prowadzą dwa ściśle strzeżone wejścia, a każdy wjeżdżający na jego teren pojazd poddawany jest dokładnej kontroli, już kilkukrotnie stawał się celem ataków rebeliantów.

Czarny Rynek

Zlokalizowany w zachodniej części wyspy, czarny rynek jest miejscem w którym przemytnicy sprzedają niedostępne dla wielu zwykłych obywateli wyjątkowe przedmioty. Zaczynając od broni o większej zdolności penetracyjne, przez pojazdy opancerzone na samolotach transportowych VTOL kończąc. Ten zlokalizowany w otoczeniu malowniczych skał prowizoryczny port jest na prawdę niebezpiecznym miejscem, w którym dzieją się rzeczy na które władze wyspy nie mają wpływu. Przemytnicy nie są jednak zainteresowani lokalną walutą, zakupów u nich można dokonać tylko za pomocą bitcoinów, których zdobycie jest nie lada wyzwaniem.

Wyspa Rubiova

Zlokalizowana we wschodniej części mapy wyspa, która stanowi własność lokalnego miliardera Aleksieja Rubiova jest synonimem przepychu i luksusu. W sejfie na terenie jego posiadłości znajdują się tajne dokumenty, za które na skupie złota lokalni przestępcy płacą bardzo pokaźne sumy. Dostać się do skarbca nie jest jednak łatwo. Zabezpieczony on jest specjalnym kodem, który można uzyskać tylko z jego komputera. Pech chciał że należący do niego śmigłowiec rozbił się w północnej części wyspy. Jeżeli uda ci się odnaleźć laptopa i zdobyć kod będziesz mógł dostać się do sejfu. Posiadłość Rubiova jest jednak chroniona przez lokalną policją, która za wszelką cenę będzie strzegła jego prywatności.
Informacje
Cieszymy się że postanowiłeś odwiedzić nasze forum! Adres naszego serwera TeamSpeak3: grandlife Adres naszego serwera Arma III: 51.68.148.100 Ostatni changelog: 03.04.2021 r. - polecamy zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami

NOWE IP SERWERA: 157.90.211.4:2302

Recommended Posts

1. Nick na serwerze: Wodzu

2. Wiek: 18

3. Ilość godzin w Arma 3: 547h

4. Link do profilu Steam (godziny w Arma 3 ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/profiles/76561199094383873/

5. Czy byłeś już karany na serwerze?: nie

6. Co chcesz wnieść do Ratownictwa Medycznego?: pełen profesjonalizm z mojej strony, dobre rp 

7. Kilka słów o sobie: jestem ambitny szybko się uczę i chce uczyć 

  • Super 1
Link to post
Share on other sites

Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie

-------------------------------------------------------

W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do mojego zastępcy na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.

  • Super 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...