Jump to content
  • Witamy na nowym forum :D
  • TS3: grandlife
Zapraszamy na serwer! Nie wywala już go <3
Sign in to follow this  
Panoramiks

Rekrutacja do Ghost Cartel

Recommended Posts

4 hours ago, Panoramiks said:

zgadzam się ale proponuje discorda, a co do rodowitych GC to Hudson ma najkrótszy staż ze wszystkich a najbardziej się rzuca.

Najkrótszy jestem dłużej tam niż ty xD

Posted (edited)
4 hours ago, Emras said:

Nie chcę się wpierdalać między was i drążyć co było nie tak. Z waszej batalii wysnułem parę wniosków, mianowicie:

Pewnego dnia po upadku pewnego serwera ekipa straciła na aktywności w armie 3 i chcieliście odpocząć od gierki. Po pewnym czasie ktoś zebrał ekipę do kupy i chciał z powrotem zacząć pykać razem jak za dawnych, dobrych, starych czasów. Jedni angażowali się więcej, poświęcając swój czas w rozwój ts, forum itp., zaś inni nie angażowali się w znacznym stopniu. Po waszych wewnętrznych tarciach Gc podzieliło się na dwa obozy. Na tych, co mówią, że oni tworzyli Gc i starali się utrzymywać aktywność w Cartelu i że przysługuje im prawo do rekrutacji i dalszych działań związanych z Gc, oraz na tych, którzy uważają, że to oni są rodowitymi ojcami Cartelu i ci, których nie ma w gangu, chuja mogą. W dalszym ciągu nie rozstrzyga to sprawy odnośnie Cartelu. Batalia między jednymi a drugimi stoi w miejscu. Dlatego zaproponowałem, aby porozmawiać na spokojnie w bezstronnym miejscu.

Panoramiks nawet nie poznał nigdy Gc za czasów Krugera, Jedyne kto go z tego Gc które teraz złożyli to Crosby także

I dobrze że piszesz ze nie chcesz się wpierdalać lecz ciągle to robisz nie znając głębszej historii, Chłop teraz będzie mi mówił że jestem najkrócej w Gc a grałem z nimi wcześniej niż on wtf XD

Edited by smygyl

3 minutes ago, smygyl said:

Panoramiks nawet nie poznał nigdy Gc za czasów Krugera, Jedyne kto go z tego Gc które teraz złożyli to Crosby także

Wcale dzieciaczku pytaj zjarańca bo dopytywałem się kto jest załorzycielem i chciałem odejść w odłam z Krugerem. ps pewnie nie wiesz ale raczej nie żyje. Więc stul ryj dzieciaczku.

XDDDD dobra jesteś tak popierdolony że to głowa mała wypierdalasz z takimi arguementami ze to szok, Skończyły ci się arguemnty? jeszcze 3 lata temu wstawiałeś filmiki z innego gangu gdzie ja już wtedy grałem w Gc, popisujesz sie tak mówiąc mi dzieciaczku a sam nie potrafisz poprawnej polszczyzny, szkoda mi ciebie i już nie będę tracił na ciebie czasu bo każdy kto był chociaż trochę w Gc wie lepiej niż Emras który na siłe próbuje się wtracić w konwersacje ( Oczywiście nic do ciebie nie mam Emras bo cie nawet nie znam ) elo pajacyku!

Posted (edited)
7 hours ago, Emras said:

@DarkMan @Krystian Darkman @Black Man @smygyl @zjaranyrafalv5 @Panoramiks Co wy na to, żeby usunąć wcześniejsze posty na temat argumentacji, kto ma prawo do Cartelu, a kto nie i załatwić sprawę prywatnie na jakimś komunikatorze głosowym, a tutaj zostawić jedynie miejsce dla chętnych, chcących dołączyć do Gc? Z wcześniejszych komentarzy nic nie wynika i jest to ping-pong w obie strony.

Ale czego ty nie rozumiesz że Panoramiks nie ma prawa do tego Cartelu . Jakoś ludzie od czasów Krugera są nadal u nas ( czyli od początku ) a nie u was w tym pseudo Cartelu . 

image.png.2b9bdff1b1a0e0e0ef9a00dc1501d51b.png

Edited by DarkMan

Ja proponuję zrobić gc1 i gc2, będziecie sobie robić wzajemnie rdm'y i będziemy mieli takie fajne mini wojny gangów na serwerze (a jak któryś się adminowi poskarży to jest frajer ), poza tym jak będziecie się wzajemnie ostrzeliwać to będziecie zbyt zajęci żeby rdm'ować dobrych ludzi, którzy chcą sobie normalnie pograć.

Krótko mówiąc same plusy.

• Super 5
  • Lubię to! 1

Posted (edited)

ja jestem chętny

Edited by Mato

18 hours ago, DarkMan said:

Ale czego ty nie rozumiesz że Panoramiks nie ma prawa do tego Cartelu . Jakoś ludzie od czasów Krugera są nadal u nas ( czyli od początku ) a nie u was w tym pseudo Cartelu . 

image.png.2b9bdff1b1a0e0e0ef9a00dc1501d51b.png

jak już się zabraliście to zapraszam na Ts

• Przykro mi 1

1 hour ago, Panoramiks said:

jak już się zabraliście to zapraszam na Ts

Lol siedzimy tam codziennie XD

24 minutes ago, smygyl said:

Lol siedzimy tam codziennie XD

Dorośli aktualnie sobie rozmawiają a ty tam siedź dzieciaczku

Posted (edited)
2 hours ago, Panoramiks said:

Dorośli aktualnie sobie rozmawiają a ty tam siedź dzieciaczku

Aj, nazywasz mnie ciągle dzieckiem a jestem starszy mentalnie od ciebie ;/

Płaczku i wielce dorosły 20 latku 🙂

Edited by smygyl

ja chciałbym dołaczyc do gc, umiem strzelac, latac, jezdzic i plywac. 

Ja tez chce dolaczyc umiem strzelac, plywac latac wszedzie na wodzie, na lodzie, na sianie, na pianie byle gdzie moge?