Jump to content
  • Witamy na nowym forum :D
  • TS3: grandlife
Zapraszamy na serwer! Nie wywala już go <3
Sign in to follow this  
Panoramiks

Rekrutacja do Ghost Cartel

Recommended Posts

Witajcie! Na nowo po długiej przerwie szukamy współtowarzyszy do gry w klanie o znanej dość nazwie - Ghost Cartel

Chodzi o wspólną grę w Armę choć nie tylko.

Jeśli uważasz że mógłbyś grać z nami napisz pod postem lub skontaktuj się indywidualnie.

Jesli dziwi was ten temat, spieszmy już z odpowiedzią! Spora część klanu odłączyła się od nas, bądź została z niego usunięta, złożyły się na to kłótnie wewnętrzne jak i parę mniejszych spraw. W odświeżonej grupie chcielibyśmy aby osoby dołączające do nas miały przynajmniej 14 lat, dysponowały poczuciem humoru oraz dystans do samego siebie. Pamiętajcie że gra jest for fun.

• Super 3
  • Lubię to! 1
  • Wrr 1

Mogę ja , bo z mojego gangu nic nie będzie za mało osób. 

Posted (edited)

Chciałbym na rekrutacje gdzie można się zgłośić?

Edited by Black Man

https://imgur.com/a/4e1i8tK masz więcej dowodów na to że to nie fake nie muszę chyba dawać chyba że chcesz się jeszcze bardziej wymądrzać i pogrążać w swojej hipokryzji i kłamstwach :********

24 minutes ago, smygyl said:

https://imgur.com/a/4e1i8tK masz więcej dowodów na to że to nie fake nie muszę chyba dawać chyba że chcesz się jeszcze bardziej wymądrzać i pogrążać w swojej hipokryzji i kłamstwach :********

1. gdzie kłamie?

2. Wstaw datę z jaką to napisałem bo mam wrażenie ( może mylne) że napisałem to po tym jak dostaliśmy wszyscy permy za buggowanie.

Posted (edited)
1 hour ago, Panoramiks said:

1. gdzie kłamie?

2. Wstaw datę z jaką to napisałem bo mam wrażenie ( może mylne) że napisałem to po tym jak dostaliśmy wszyscy permy za buggowanie.

Zacznijmy od tego że dostawałeś bany za bugowanie co dostałeś ub więc nie będę wstawiał nic z datą, Zawsze wyzywałeś ten serwer po tym jak dostałeś bana za swoją własną głupotę, zresztą kogo ty nie wyzywałeś jak ci się coś nie podobało.

Edited by smygyl

2 hours ago, smygyl said:

Zacznijmy od tego że dostawałeś bany za bugowanie co dostałeś ub więc nie będę wstawiał nic z datą, Zawsze wyzywałeś ten serwer po tym jak dostałeś bana za swoją własną głupotę, zresztą kogo ty nie wyzywałeś jak ci się coś nie podobało.

Czyli próbujesz zakłamać mój wpis i się dziwicie, że ekipa się rozsypuje

• Lubię to! 1

2 hours ago, Panoramiks said:

Gdzie wpis jest zakłamany? Napisałem że dla każdego normalnego człowieka jest to wystarczający dowód, to że nie możesz się pogodzić z tym że jest to prawda to nie moja wina, dostawałeś bany co kilka dni na serwerze i wyzywałeś serwer od ścieków na tsie itd. Także proszę skończ hipokryto!

10 hours ago, smygyl said:

Gdzie wpis jest zakłamany? Napisałem że dla każdego normalnego człowieka jest to wystarczający dowód, to że nie możesz się pogodzić z tym że jest to prawda to nie moja wina, dostawałeś bany co kilka dni na serwerze i wyzywałeś serwer od ścieków na tsie itd. Także proszę skończ hipokryto!

Wyzywałem jak cała ekipa, ale widzę że dalej nie masz psychy wstawić tego ss z datą z jaką napisałem tę wiadomość (i to tam zakłamujesz mam przynajmniej takie wrażenie) 

Jak chcesz dalej ciągnąć ten temat to zapraszam na ts grandlife albo na discorda 

Posted (edited)
17 hours ago, Panoramiks said:

Co ci się takiego rozsypuję  XD ?  Ty ją próbujesz rozsypać z bandą tych twoich "wyrzutków" społeczeństwa na siłę . 

1.Nowy Ts Gc  = Panoramiksa brak 

2.Gramy w coś razem = Panoramiska brak 

3. Udzielamy się na grupie = Panoramiks ma na to wyjebane 

Nawet nikt nie zauważył że Ciebie na grupie już nie ma . Nawet nie napisałeś  " Cześć chłopaki odchodzę " lub " Nara cwele Ja spierdalam z gangu "  tylko sobie po prostu wyszedłeś i jeszcze rościsz sobie prawa do używania naszego tagu oraz nazwy gangu .  Pewnie jakbyś skoczył z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ to byś się zabił . Pozdrawiam Gc | DarkMan . 

Edited by DarkMan

1 minute ago, DarkMan said:

Co ci się takiego rozsypuję  XD ?  Ty ją próbujesz rozsypać z bandą tych twoich "wyrzutków" społeczeństwa na siłę . 

1.Nowy Ts Gc  = Panoramiksa brak 

2.Gramy w coś razem = Panoramiska brak 

3. Udzielamy się na grupie = Panoramiks ma na to wyjebane 

Nawet nikt nie zauważył że Ciebie na grupie już nie ma . Nawet nie napisałeś  " Cześć chłopaki odchodzę " lub " Nara cwele Ja spierdalam z gangu "  tylko sobie po prostu wyszedłeś i jeszcze rościsz sobie prawa do używania naszego tagu oraz nazwy gangu .  Pewnie jakbyś skoczył z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ to byś się zabił . Pozdrawiam Gc | DarkMan . 

Ps . Chcesz pogadać zapraszamy na Ts Gc . 

Cześć,

Kiedyś już rozmawialiśmy na temat mojego dołączenia do waszego Cartelu, lecz założyciel, bądź osoba prowadząca wtedy Cartel, odradziła mi i poleciła dołączenie do innych frakcji. Zastosowałem się do sugestii, lecz chciałbym ponownie prosić o dołączenie do Cartelu.

Doświadczenie w Armie 3 w większości na serwerach RP, to około 1700 godzin. Jestem osobą komunikatywną i słuchającą poleceń. Lubię pożartować, lecz z umiarem i szacunkiem wobec siebie. Drażni mnie patologia i szczeniackie zachowanie. Z chęcią poznałbym was jako ludzi, oraz graczy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o dołącznie do Cartelu. 🙂

Pozdrawiam

Emras.

• Super 2

21 hours ago, Emras said:

Cześć,

Kiedyś już rozmawialiśmy na temat mojego dołączenia do waszego Cartelu, lecz założyciel, bądź osoba prowadząca wtedy Cartel, odradziła mi i poleciła dołączenie do innych frakcji. Zastosowałem się do sugestii, lecz chciałbym ponownie prosić o dołączenie do Cartelu.

Doświadczenie w Armie 3 w większości na serwerach RP, to około 1700 godzin. Jestem osobą komunikatywną i słuchającą poleceń. Lubię pożartować, lecz z umiarem i szacunkiem wobec siebie. Drażni mnie patologia i szczeniackie zachowanie. Z chęcią poznałbym was jako ludzi, oraz graczy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o dołącznie do Cartelu. 🙂

Pozdrawiam

Emras.

zapraszam na rozmowę 

On 22.07.2020 at 14:01, DarkMan said:

Ps . Chcesz pogadać zapraszamy na Ts Gc . 

abyście znowu bawili się w DDoS?
nie ma mowy

zapraszam na rozmowę 

Na prawdę? będziesz rekrutował osobę do gangu w którym nie jesteś?

abyście znowu bawili się w DDoS?
nie ma mowy

Przypomnę ci ze osobą która najbardziej się bawiła w ddosowanie byłeś ty... Kolejny pokaz twojej pięknej hipokryzji

11 hours ago, Emras said:

Kto jest teraz prowadzącym Cartel?

Zjarany Rafał, Lucyfer

• Lubię to! 1