Jump to content
News Ticker
  • Witamy na nowym forum :D
  • TS3: grandlife

Brak kompetencji funkcjonariuszy PD

Recommended Posts

funkcjonariusze zmuszają graczy do przyjmowania mandatów w ciągu 5 sekund, wystawiają mandaty za czyny  które nie zostały popełnione, nie legitymują się, wyzywają graczy i są nie kulturalni, no jednym słowem totalna samowolka i brak profesjonalizmu 

• Super 2
  • Lubię to! 2
  • Ha ha 2
  • Wrr 1

POTWIERDZAM TO , JESTEM  ŚWIATKIEM, A POLICJANT NXTHING ODWALA FUSZERE . JA (NAHMIR KOPYTKO) ORAZ GRACZ WODZU ORAZ GRACZ ZNICZU I ANCHOVY. POLICJANCI ODWALALI FUSZERE TOTALNĄ, ORAZ NIE CHCIELI POKAZAC DOWODU WOBEC MNIE JUŻ  NIE JEDEN RAZ. WIELE SPRAW I WIELE ODWALONEJ MANIANY NIE POZDRAWIAM  POLICJANTÓW KTÓRZY ODWALALI MANIANE

• Super 1
  • Ha ha 1

autorze tego reporta bądz listu do komendanta niestety dotychczasowa policja została wyjebana więc nie licz na cuda i poprostu nie próbuj bawić się na tym serwerze, widzisz teraz juz nadeszły inne czasy i ja bym ogłosił powrót poprzedniej kadencji policji a nie zjebów którzy aktualnie są w zarządzie 

BOA i bawić się XD

Czy to się nie wyklucza?

Edited by Marcin Pietruszka

Również potwierdzam, jeden policjant dosłownie powiedział do mnie ,,ja to chce ci tylko jak największy mandat dopierdolić''

14 hours ago, Niko125vPL said:

funkcjonariusze zmuszają graczy do przyjmowania mandatów w ciągu 5 sekund, wystawiają mandaty za czyny  które nie zostały popełnione, nie legitymują się, wyzywają graczy i są nie kulturalni, no jednym słowem totalna samowolka i brak profesjonalizmu 

• Lubię to! 1

ja dostałem mandat 60k za jazde po chodniku jazde bez swiatel i wszystko co tylko mozna dodawac zwizanego z jazda a nawet nie bylem kierowca pojzadu, powiedzialem to policjantowi 3 razy a on 3 razy odpowiedzial mi ze kazdy zlodziej mowi ze nie kradnie - argument nie do przebicia, ciekawe co mowi osoba ktore nie kradnie

Ja tylko dodam że Panowie w policji bardzo ładnie sprzedają info kolegom w cywilu co/gdzie/i jak. Sytuacja wyglądała tak:

• Policja spotuje zamaki na kopalni diamentów sprzedaje info koledze DTP | Panoramiks który jest na cywilu
  • DTP | Panoramiks całkiem przypadkiem kampi na skupie diamentów
  • Po całej akcji z RDM na skupie chwile później pojawia się policja którą nikt nie wzywał żeby ocenić straty - kolejny zupełny przypadek

Materiał filmowy:

• Super 3
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...