Jump to content
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife
Zapraszamy na serwer! Nie wywala już go <3

kêjfuš

Obywatel/ka
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  3h 35m 12s

kêjfuš last won the day on July 29

kêjfuš had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Logiczne, że będziemy strzelać ostrzegawczymi jednakże jeśli cel ma broń w rękach mamy prawo i najbezpieczniejsze jest dla nas, oraz otoczenia użycie śmiercionośnej siły. Wszystko zależy od sytuacji itp, nie możemy dać im możliwości ucieczki, zdradzenia naszej pozycji itp. interakcja też się liczy, propozycja jest źle sformułowana.
 2. jak można dodawać tego typu propozycje kiedy serwer jeszcze nie wystartował wtf?
 3. Świetny pomysł dodawać karabin snajperski zasilany amunicją Cheetah, mający zasięg 2200m i to dosłownie da się tak strzelać, nowy pomysł na kampienie na czerwone! GM6 Lynx powiadasz.. pół-automatyczny karabin anti-materiel to świetny pomysł na serwer altis! przebijesz dwa domy i pojazd w którym siedzi cel a pocisk potem jeszcze zrykoszetuje i zniszczy rotor helki nad akcją! lekki czołg to bardzo świetne sformułowanie jako iż nie ma takiego czegoś w naszej armie ani prawdziwym życiu. (za dużo wota) jakieś tam apc.. no pomysł świetny ale bez wieży, widziałem takie pomysły i były spoko jednak pedrowi sie nie bedzie chcialo. Uzbrojone pojazdy opancerzone będziesz miał w snach a jeśli chcesz zmilitaryzowane RP to idź na wastelanda albo exile i inicjuj przed zabiciem kogoś jeśli w ogóle ci się uda. Końcowo mówiąc nie masz za chuja pojęcia nad tym czym jest RP a dodatkowo na serwerze mniemam trudno będzie zdobyć kaliber 7.62 a powyżej to tylko jakieś tam eventy czy tak jak było. Według Ciebie cytuję "trochę cięższa broń" to dwa jedyne ciężkie karabiny snajperskie, zapominasz o kalibrach pośrednich z których można byłoby zrobić coś ciekawego. czy mam pisać coś więcej?
 4. Lepsza by była broń less-lethal która będzie odwzorowywała gumowe/paintaballowe/pieprzowe pociski (patrz FN303) czyli taki weźmy vermin którego amunicja będzie powodowała efekt na ekranie jak taser i powiedzmy spowalniała, nie mogąc całkowicie zneutralizować celu. i tak wolę ostrą
 5. chodzi mu o tych na serwerze. s e r w e r z e
 6. Teraz to się nieźle zareklamowałeś, wiele ludzi przyjdzie
 7. how to trigger a kiddo with it's own iq level
 8. A to dobrze bo akurat mam dwójkę i flashpointa myślę, że to starczy
 9. Na tym polega serwer altis rp, jak chcesz RP to idź na serwery hardrp które już wyginęły prawie albo fivem.
×
×
 • Create New...