Jump to content
News Ticker
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife

Ash_PL

Chief Of EMS
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ash_PL last won the day on July 30 2020

Ash_PL had the most liked content!

Community Reputation

60 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie lub do Klaudii w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 2. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie lub do Klaudii w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 3. Podanie odrzucone. ---------------------------------------------
 4. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie lub do Klaudii w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 5. Twoje podanie jest rozpatrywane. --------------------------------------------------- Twoje podanie jest rozpatrywane przez Kadrę Medyczną. Oczekuj na odpowiedź pod podaniem, obserwuj wątek.
 6. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie lub do Klaudii w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 7. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie lub do Klaudii w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 8. Podanie odrzucone. ----------------------------------------- "Ps.Niechce być medykiem pisze tak sobie dla beki i jak również moje życie to wielka BEKA"
 9. Podanie odrzucone. --------------------------------------------------------------------------------- Kadra Medyczna zadecydowała o odrzuceniu Twojego ze względu na małą iloś godzin w Arma 3. Nabierz doświadczenia i napisz podanie ponownie
 10. Twoje podanie jest rozpatrywane. ------------------------------------------------- Kadra Medyczna weryfikuje Twoją kandydaturę, oczekuj na odpowiedź.
 11. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie lub do Klaudii w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 12. Pochwała zaakceptowana. ------------------------------------------ Wymienieni Medycy otrzymają plusy.
 13. Pochwała zaakceptowana! ---------------------------------------- Medyk dostanie plusa. Chwała Medykowi, niech żyją zdrowe jądra!
 14. Pochwała zaakceptowana! ----------------------------- Medyk zostaje nagrodzony plusem! Jest to jego trzeci plus, co sprawia, że dostaje 100 000 dodatku
×
×
 • Create New...