Jump to content
News Ticker
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife

Weteran [Macharadżi]

Obywatel/ka
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Weteran [Macharadżi] last won the day on February 14

Weteran [Macharadżi] had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czego oczekujemy? Odszkodowania dużego oraz bana dla osób z godmodem pod warunkiem że faktycznie sobie go ustawili.
 2. Nick osoby oskarżającej (nick na serwerze): Klawiter Nick policjanta oskarżonego: Kamilek Wielki Data i czas zdarzenia: 14.02.2021 (Godzina 3.25) Miejsce zdarzenia: Teamspeak Punkt złamania regulaminu/nieprawidłowe zachowanie: Opis całej sytuacji: Z Panem Kamilem nie da się normalnie porozmawiać taka osoba źle reprezentuje policje. Dowód w postaci filmik lub screenshot:
 3. Wszuniek czekamy na "nagłanie" oraz "odwołanie od ałiadu"
 4. Witam, drodzy cywile szutek głosi samą prawdę w tym wybitnym przekazie Ponad to owy Kamilek Wielki ucieka od problemów, nigdy nie przyjdzie do nas wyjaśnić sprawy tylko prosi Renioki o permisje które odbierają nam możliwość komunikacji z "KOMENDIANTEM".
 5. Chcieliście zmiany Policji to teraz macie KAMILKA
 6. Nick osoby pochwalającej (nick na serwerze): Mateusz Klawiter Nick medyka pochwalonego: Kamasuki, Marcin Pietruszka, Francissco Data i czas zdarzenia: 12.02.2021 ( 1:00) Miejsce zdarzenia: Szpital kavala Opis całej sytuacji: Medycy bawili się razem z nami, co sprawiło nam wielki uśmiech ponad to wykazali się świetnym Rp. Dowód w postaci filmu lub screenshot'a:
 7. 1.Nick w grze: Mateusz Klawiter 2.Wiek: 18 3.Ile masz godzin w armie 3: 941 4.Link do profilu Steam(pobliczne): https://steamcommunity.com/profiles/76561198338763204/ 5.Czy byłeś kiedyś jako Policjant opisz swoje doświadczenie: Służyłem w Policji w innym świecie (GTA RP). 6.Dlaczego ty?: A dlaczego by nie? A tak całkiem poważnie to Pan Kropek uczył mnie jak być najlepszym policjantem. Ponad to posiadam umiejętności naprawy broni oraz prowadzenia czołgu. Więc reasumując poradzę sobie wszędzie 7.Zapoznałeś się z regulaminem policji i czy go akceptujesz?: Pewnie, jest na
×
×
 • Create New...