Jump to content
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife
Zapraszamy na serwer! Nie wywala już go <3

Emras

Obywatel/ka
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 33m 24s

Everything posted by Emras

 1. Ok czaje, już się nie wpierdalam.
 2. Nie chcę się wpierdalać między was i drążyć co było nie tak. Z waszej batalii wysnułem parę wniosków, mianowicie: Pewnego dnia po upadku pewnego serwera ekipa straciła na aktywności w armie 3 i chcieliście odpocząć od gierki. Po pewnym czasie ktoś zebrał ekipę do kupy i chciał z powrotem zacząć pykać razem jak za dawnych, dobrych, starych czasów. Jedni angażowali się więcej, poświęcając swój czas w rozwój ts, forum itp., zaś inni nie angażowali się w znacznym stopniu. Po waszych wewnętrznych tarciach Gc podzieliło się na dwa obozy. Na tych, co mówią, że oni tworzyli Gc i starali się utrzymywać aktywność w Cartelu i że przysługuje im prawo do rekrutacji i dalszych działań związanych z Gc, oraz na tych, którzy uważają, że to oni są rodowitymi ojcami Cartelu i ci, których nie ma w gangu, chuja mogą. W dalszym ciągu nie rozstrzyga to sprawy odnośnie Cartelu. Batalia między jednymi a drugimi stoi w miejscu. Dlatego zaproponowałem, aby porozmawiać na spokojnie w bezstronnym miejscu.
 3. @DarkMan @Krystian Darkman @Black Man @smygyl @zjaranyrafalv5 @Panoramiks Co wy na to, żeby usunąć wcześniejsze posty na temat argumentacji, kto ma prawo do Cartelu, a kto nie i załatwić sprawę prywatnie na jakimś komunikatorze głosowym, a tutaj zostawić jedynie miejsce dla chętnych, chcących dołączyć do Gc? Z wcześniejszych komentarzy nic nie wynika i jest to ping-pong w obie strony.
 4. @freeeku To jest mocna argumentacja, żeby zdecydować się na dołączenie do Gc "kilka osób było totalnymi skurwielami i byli tak wkurwiający, że kurwa chuj " xD
 5. Kupcie sobie VPN i będziecie mieć z głowy ddosy xD
 6. @Panoramiks Rozmawiałem z Crosbym i zdecydowałem, iż chciałbym do was dołączyć (czyli do drugiego obozu Gc, jakkolwiek by to nie brzmiało). Wymieniliśmy się Steamem i kwestia tego, czy się zgadzasz na moje dołączenie do waszego Cartelu?.
 7. Chciałbym porozmawiać z jednymi jak i z drugimi. Zawsze prawda leży pośrodku i każdy ma coś ciekawego do powiedzenia. Jest jakieś miejsce, gdzie można z wami porozmawiać? Jeśli macie ip ts grand life to podajcie proszę, bo miałem reinstal kompa.
 8. Przeczytałem całą argumentację między wami i powiem szczerze, że jest, gruby, rozpierdol xD. Nie znam relacji między wami i nie wiem, czy chcę ją poznawać, ale trochę dziwnie można na to patrzeć, jak Cartel żre się między sobą. Z tego co wywnioskowałem, jest Ghost Cartel, ale podzielony na dwa obozy. Zasadnicze pytanie, czy @zjaranyrafalv5 i Lucyfer są aktywnymi prowadzącymi Gc starej daty z mocnym moralnym kręgosłupem, pielęgnującym tradycje silnej i prawicowej Rebeli? Czy jednak @Panoramiks człowiek, który nie boi się zakłamywania prawdy i stoi naprzeciw wszelkim oskarżeniom dumnie broniąc wszelkich wartości, które są dla niego równie ważne jak rodzina?
 9. Emras

  Ekipa

  Soraweczka, mój błąd. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia
 10. Dzięki za info. Gdzie można z wami porozmawiać? Jak nie chcecie podawać publicznie IP, to możecie napisać mi w prywatnej wiadomości.
 11. Emras

  Ekipa

  Albo jestes psem, albo gangusem.
 12. Kto jest teraz prowadzącym Cartel?
 13. Cześć, Kiedyś już rozmawialiśmy na temat mojego dołączenia do waszego Cartelu, lecz założyciel, bądź osoba prowadząca wtedy Cartel, odradziła mi i poleciła dołączenie do innych frakcji. Zastosowałem się do sugestii, lecz chciałbym ponownie prosić o dołączenie do Cartelu. Doświadczenie w Armie 3 w większości na serwerach RP, to około 1700 godzin. Jestem osobą komunikatywną i słuchającą poleceń. Lubię pożartować, lecz z umiarem i szacunkiem wobec siebie. Drażni mnie patologia i szczeniackie zachowanie. Z chęcią poznałbym was jako ludzi, oraz graczy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o dołącznie do Cartelu. Pozdrawiam Emras.
×
×
 • Create New...