Jump to content
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife
Zapraszamy na serwer! Nie wywala już go <3

Dawkar3152

Policjant
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  9h 28m 42s

Dawkar3152 last won the day on August 5

Dawkar3152 had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielce szanowny Waćpanie Mieczochlaście, wybaczam chamstwo i zarozumiałość ze strony Waćpana. Wybaczam, ze względu na trudną Waćpańską sytuację życiową oraz trudności w kontaktach z normalnymi ludźmi. Niestety zbyt osobiście Waćpan traktuje krytykę własnych pomysłów.
 2. Widzę, że szanowny kolega, szanuje zdanie wszystkich forumowiczów i całkiem dobrze znosi krytykę
 3. Zajebisty pomysł, teraz ludzie będą kopiować rzeczy i od razu będą mieli gdzie je opylić
 4. Nie, nie widziałem nawet półautomatycznego, co nie zmienia faktu, że na serwerze jako taser był ( i prawdopodobnie będzie) używany p07, który jest pistoletem półautomatycznym
 5. Ale taser działa na niewielką odległość, chodzi tylko o rozbijanie zamieszek w miastach oraz pacyfikację cheater'ów, którzy na starcie serwera będą mieli 200 milionów i najdroższe dostępne karabiny
 6. Nick na Serwerze: Dawkar3152 Kogo dotyczy propozycja (Frakcji / Obywateli / Administracji): Policja Temat propozycji:automatyczny taser Opis propozycji: Na wcześniejszej edycji serwera pojawił się pomysł o stworzeniu "maszynowego" tasera z pistoletu vermin, byłby brany w wyjątkowych sytuacjach, takich jak potrzeba pacyfikacji "trenerów policji"
 7. Ja proponuję zrobić gc1 i gc2, będziecie sobie robić wzajemnie rdm'y i będziemy mieli takie fajne mini wojny gangów na serwerze (a jak któryś się adminowi poskarży to jest frajer ), poza tym jak będziecie się wzajemnie ostrzeliwać to będziecie zbyt zajęci żeby rdm'ować dobrych ludzi, którzy chcą sobie normalnie pograć. Krótko mówiąc same plusy.
 8. chyba, że aktualnie zalogowanych to by się przydała
×
×
 • Create New...