Jump to content
Informacje
Cieszymy się że postanowiłeś odwiedzić nasze forum! Adres naszego serwera TeamSpeak3: grandlife Adres naszego serwera Arma III: 51.68.148.100 Ostatni changelog: 03.04.2021 r. - polecamy zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami

Spencer Washington

Obywatel/ka
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Spencer Washington last won the day on January 31

Spencer Washington had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

About Spencer Washington

 • Birthday 09/01/1939

Recent Profile Visitors

539 profile views
 1. Pochwała została rozpatrzona pozytywnie --------------------------------- Medyk otrzyma plusa i dodatkowe fundusze do wypłaty.
 2. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 3. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 4. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 5. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 6. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 7. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 8. Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do mojego zastępcy na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 9. Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do mojego zastępcy na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 10. Twoje podanie zostało odrzucone -------------------------------------------------- Podanie nie jest napisane według wzoru
 11. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie ----------------------------------------------------------------------------- W wolnej chwili zgłoś się do mnie lub do Ash_PL na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
×
×
 • Create New...