Jump to content
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife
Zapraszamy na serwer! Nie wywala już go <3

LeMarcinek

Obywatel/ka
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 6m 24s

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba nie zrozumiałeś koncepcji, ale nie każdy musi rozumieć planu na "papierze" lecz trudno, co poradzić. Trzeba się nauczyć czytać ze zrozumieniem i trochę pomyśleć, a nie pisać co ślina na język przyniesie. RADA - czytać ze zrozumieniem i myśleć zanim się coś napisze.
 2. Dobra zobaczymy jak będzie po zmianach lecz pewnie tak samo jak było ale cóż poradzić.
 3. Gracz który będzie miał dobre wrażenia z takiej gry na pewno wróci i wejdzie w głębszą relację że społecznością serwera. Wejdzie na stronę sprawdzić regulamin, dołączy do ts. A o to przecierz chodzi.
 4. Ty piszesz że swojego punktu widzenia gdzie masz przegrane kilkanaście godzin. Wiesz czego się spodziewać. Nowy gracz jak wchodzi na serwer, może nie mieć pojęcia o co w nim chodzi (poza tym że to ma typ RPG), więc szuka sposobu na odgrywanie jakiejś roli i nawet jak się czuje i ma zapał aby coś robić, to dostaje kulką w łap tuż po wyjeździe z zielonej strefy i siema. Gracz moze być sfrustrowany i mając grupkę znajomych rozpowie co myśli, A Ci jego znajomi swoim znajomym ( Tu chodzi o graczy army 3 ) Gdy na serwis był taki tryb peacefull mogli by sobie odgrywać te role i by się po prostu coś co chcą. Jak będą chcieli się postrzelac to znajdą sposób by sobie skołowac broń.
 5. A co z nowymi graczami którzy nie mają broni ? Mogą przez to zostać zniechęceni do grania na tym serwie, A chyba chodzi oto aby było ich jak najwięcej.
 6. Po prostu chodzi mi oto że gra na serwerze przypomina grę w policjantów i złodzieji A nie grę rp. Każdy jak wyjeżdża z zielonej jest atakowany A to bardziej przypomina anarchję niż granie w rp. Oczywiście przydało by się więcej zawodów żeby można było coś robić ale nawet. Wszyscy z rebelami tylko się strzelają A jak ktoś niema to się staje celem jak w strzelaniu do papierowej tarczy. Nie krytykuje serwera ani twórców ale graczy którzy myślą "A to se tera na przerobie miedzi siądę i będę terroryzował graczy." Jak tak chcą se postrzelac to niech idą na warlords czy King of the hill. Przykładowo można by dać półwysep na południe od Pyrgos; od początku do gór przy Ekali i Aktinarki (na południowy wschód od Chalkeia) i dać tam strefę rebelii gdzie mogą się strzelać lub coś w tym stylu.
 7. A i jeszcze jedno Gracz mający ten tryb nie może mieć rebelki ale może wchodzić w interakcję "militarną" z policją.
 8. Nick na Serwerze: LeMarcinek Kogo dotyczy propozycja (Frakcji / Obywateli / Administracji): Obywatel Temat propozycji: Peacefull game mode Opis propozycji: Propozycja dotyczy dodania do gry swego rodzaju pokojowej rozgrywki w której osoba mająca go nie może być napadana przez innych graczy ani sama nie może napadać. Oczywiście na terenach czerwonej strefy może, lub miałby blokowaną możliwość wydobywania przetwarzania surowca z czerwonej strefy. Oczywiście osoba taka może wejść w posiadanie gotowego towaru lecz na jej odpowiedzialność przed policją. Taki stan będzie można włączyć na wejściu na serwer lecz zmiana na peacefull i na normalny będzie wymagać 5min czekania. Sam czasami chcem miło spędzić czas coś robiąc i nie będąc napadanym, więc taki tryb był by dobry do relaksu.
×
×
 • Create New...