Jump to content
News Ticker
 • Witamy na nowym forum :D
 • TS3: grandlife

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Nick na Serwerze: Karl Svensson Kogo dotyczy propozycja (Frakcji / Obywateli / Administracji): Administracji oraz supportów Temat propozycji: Dynamiczna ekonomia serwera. Opis propozycji: Przez "dynamiczną ekonomię serwera" mam na myśli zmiany cen ponieważ obecny system po pierwsze nie działa bo zmiany w cenach są minimalne oraz owy system tworzy grupę prac które są tylko i wyłącznie wykonywane przez to ile się za nie dostaje w porównaniu do innych przez co większość możliwych zarobków nie jest wcale wykorzystywana. Przez to mam pomysł na to by w danym tygodniu powiedzmy że od 7 grudnia do 14 kokaina kosztuje 4 000 za sztukę. Dlatego że dużo graczy zbiera i produkuje kokainę w tym tygodniu cena spada do 1 500 od 14 grudnia i np Miedź rośnie do 8 000 za sztabkę. Chodzi mi o to by zarobki nie polegały na oraniu jednego sposobu. W takim układzie ludzie by zyskać jak najwięcej będą obserwować co się zmieniło a interakcję między graczami mogą się nasilić.
 3. 1.Nick w grze: Karl Svensson 2.Wiek: 19 3.Ile masz godzin w armie 3: 1 807 4.Link do profilu Steam(pobliczne):https://steamcommunity.com/id/573146/ 5.Czy byłeś kiedyś jako Policjant opisz swoje doświadczenie: Byłem policjantem na serwerze Real-Life lecz moja służba nie trwała zbyt długo przez natłok obowiązków. 6.Dlaczego ty?: Duże doświadczenie związane z lotem helikopterami, umiejętności strzeleckie (na KOTH oraz Wastelandzie spędziłem ponad 800 godzin) oraz umiejętności taktyczne nabyte na misjach. 7.Zapoznałeś się z regulaminem policji i czy go akceptujesz?: Tak, zapoznałem się i akceptuję regulamin.
 4. Witam !! Poszukujemy Map-Developera na Serwer Grand-Life Altis Wszystkie Chętne Osoby Zapraszam na TeamSpeak 3 w celu rozmowy do Arma 3 Ownera Staszka. Wszelkie Wymagania na takowe Stanowisko Dowiecie się na Rozmowie. Pozdrawiamy Administracja Grand-Life
 5. //// Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie //// Nie spełniasz wymagań
 6. 1.Nick w grze: Kamilos 2.Wiek: 13 prawie 14 heh 3.Ile masz godzin w armie 3: 956 godzin 4.Link do profilu Steam(pobliczne): https://steamcommunity.com/profiles/76561199021348739/ 5.Czy byłeś kiedyś jako Policjant opisz swoje doświadczenie: nie nigdy nie byłem ale chciałbym zostać 6.Dlaczego ty?: bo chciałbym zostać policjantem a po 2 policja nie umnie szczelać z tasera 7.Zapoznałeś się z regulaminem policji i czy go akceptujesz?: jeszcze nie ale czytam regulamin
 7. //// Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie //// Zgłoś się w przeciągu 48h na rozmowę kwalifikacyjną na TS3
 8. 1.Nick w grze: Max Cake 2.Wiek: 17 3.Ile masz godzin w armie 3: 2,580 4.Link do profilu Steam(pobliczne): STEAM1 STEAM2 5.Czy byłeś kiedyś jako Policjant opisz swoje doświadczenie: Owszem byłem kiedyś jako policjant doświadczenie jest ogromne i ciągnie się już od początku wl oraz rl i hl 6.Dlaczego ty?: Ponieważ od lat zasiadałem w szeregach pd na wysokich stanowiskach także wiem co i jak 7.Zapoznałeś się z regulaminem policji i czy go akceptujesz?: Tak
 9. Yesterday
 10. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 11. Podanie odrzucone. ------------------------------------------------------------------------------------------------
 12. 1. Nick na serwerze: Mixer 2. Wiek:18 3. Ilość godzin w Arma 3: 98.3H 4. Link do profilu Steam (godziny w Arma 3 ustawione na publiczne):https://steamcommunity.com/profiles/76561198393011287/ 5. Czy byłeś już karany na serwerze?:Nie 6. Co chcesz wnieść do Ratownictwa Medycznego?: Swoją osobę oraz dodatkową osobę do pomocy graczom 7. Kilka słów o sobie: Witaj , jestem Mixer , możliwe że mnie pamiętasz kiedyś byłem również medykiem oraz chciałbym do tego wrócić, oraz chciałbym pozdrowić osoby to czytające , trzymajcie sie.
 13. Z tego co mi wiadomo to on miał black liste na medyków
 14. Z tego co kojarzę nie był on osobą dobrze przestrzegającą regulamin dlatego jestem zmuszony dać (-1)
 15. 1. Nick na serwerze: Kamilos 2. Wiek: 13 za nie długo 14 3. Ilość godzin w Arma 3: 956 godz. 4. Link do profilu Steam (godziny w Arma 3 ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/profiles/76561199021348739/ 5. Czy byłeś już karany na serwerze?: kilka miesięcy temu ale się zmieniłem 6. Co chcesz wnieść do Ratownictwa Medycznego?: więcej osób 7. Kilka słów o sobie: jestem Tomaszek mam 13 lat Lubię grać w arme to moja ulubiona gra moim marzeniem zostać medykiem na serwerze grand-life
 16. Last week
 17. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 18. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 19. 1. Nick na serwerze: Kamasuki 2. Wiek:22 3. Ilość godzin w Arma 3: 1224 4. Link do profilu Steam (godziny w Arma 3 ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/id/Kamasuki1Pl/home 5. Czy byłeś już karany na serwerze?: Nie raczej nie 6. Co chcesz wnieść do Ratownictwa Medycznego?: Doświadczenie jakie posiadam względem ratownictwa medycznego , chęć szkolenia przyszłych kolegów z którymi będe miał okazje współpracować aczkolwiek też będę chciał się nauczyć czegoś od nich co do niesienia pomocy obywatelom wyspy , również chciałbym podsunąć parę ciekawych pomysłów kadrze medycznej ale to po dokładnym przeanalizowaniu ich 7. Kilka słów o sobie: Siemanko cześć i czołem zwę się Maksymilian ale większość osób woła na mnie Maksym , jak wspomniałem mam 22 lata pracowałem jako strażak aktualnie zmieniłem kierunek o 360 stopni , interesuję się motoryzacją jak co praktycznie każdy chłopaczyna dobry interesuje również literaturą wojenną jak i książkami o tematyce horrorów i klasycznie na sam koniec " netflix and chill ! " Pozdrawiam serdecznie liczę na pozytywne rozpatrzenie podanka
 20. //// Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie //// Zgłoś się w przeciągu 48h na rozmowę kwalifikacyjną na TS
 21. //// Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie //// Zgłoś się w przeciągu 48h na rozmowę kwalifikacyjną na TS
 22. 1. Nick na serwerze: klaudia 2. Wiek: 26 3. Ilość godzin w Arma 3: 7,770 4. Link do profilu Steam (godziny w Arma 3 ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/id/opacd/ 5. Czy byłeś już karany na serwerze?: NIE 6. Co chcesz wnieść do Ratownictwa Medycznego?: Dobrą atmosferę kulturę osobistą i bardzo dobre rp 7. Kilka słów o sobie: Mam na imię klaudia lubię piłkę nożną, i interesuję się medycyną. Na poprzednich edycjach tej wyspy byłam zastępcą ordynatora.
 23. Podanie rozpatrzone pozytywnie! ------------------------------------------------------------------------------------------------ Zgłoś się do mnie w wolnej chwili na TS3 celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i testu wiedzy.
 1. Load more activity

Announcements

 • REKRUTACJA NA PD JEST OTWARTA
 • REKRUTACJA DO EMS JEST OTWARTA
 • REKRUTACJA NA SUPPORT’A JEST OTWARTA
×
×
 • Create New...